هتل چهار ستاره کسپیا در دهلی هند

هتل چهار ستاره کسپیا در دهلی هند

هتل چهار ستاره کسپیا در دهلی هند


هتل کسپیا دهلی
Caspia Hotel – New Delhi

این هتل ۴ ستاره با نام قدیمی هتل پریمیر این شالیمار باغ دهلی Premier Inn Shalimar Bagh دوباره بازسازی شد و در ناحیه مرکزی شمال دهلی واقع شده است. از هتل کسپیا دهلی، می توانید به کشف دهلی نو و ان سی آر هند بپردازید. به راحتی به ناحیه شلوغ و پر جنب و جوش شهر دسترسی داشته باشید یا به دیدن جاذبه های مطرح شهر مانند بیمارستان خصوصی مکس، بیمارستان اسی تی بی، و مترو واک مال بروید.

امکانات رفاهی هتل کسپیا دهلی:


تمام امکانات رفاهی هتل کسپیا دهلی، مانند تبدیل ارز، ورود و خروج خصوصی، ورود و خروج سریع، میز پذیرش شبانه روزی و نظافت روزانه اتاق ها برای راحتی شما در نظر گرفته شده است. دسترسی به پارکینگ در هتل فراهم است. پارکینگ با نگهبان و پارکینگ گاراژی هم در صورت نیاز، در دسترستان قرار می گیرد.
هتل کسپیا دهلی
خودتان را راحت کنید و ماشین را به دست پارکبان بسپارید تا برایتان پارک کند. می توانید برای گردش در دهلی، از هتل حتی ماشین کرایه کنید. خدمات خشکشویی، اتوشویی و پرس شلوار با پرداخت هزینه اضافه، برای شما مسافران مهیا می شود.

امکانات رفاهی هتل کسپیا دهلی:


ترانسفر فرودگاهی هزینه جداگانه ای در بر خواهد داشت. ورود به هتل کسپیا دهلی، از ساعت ۲ بعد از ظهر به بعد می باشد و برای خروج، حتما باید تا ساعت ۱۲ ظهر اتاق خود را تحویل دهید. کارکنان هتل به زبان های هندی و انگلیسی صحبت می کنند.
امکاناتی برای افراد کم توان و ناتوان به عنوان مثال ویلچر و علامت هایی به خط بریل، در این هتل فراهم شده است. اینترنت رایگان وای فای در تمام اتاق ها و در فضاهای عمومی هتل در دسترس است. اگر برای کار به دهلی سفر کرده اید، این هتل مرکز تجاری و امکانات اتاق های جلسات و همایش را با امکانات فکس و فتوکپی برایتان فراهم می کند، تنها باید هزینه آن را پرداخت کنید. فضایی مختص افراد سیگاری و فضایی برای افراد غیر سیگاری در نظر گرفته شده است. اتاق های خانوادگی و وی آی پی جزو اتاق های مخصوص هتل محسوب می شوند.

امکانات تفریحی هتل کسپیا دهلی:


هتل کسپیا دهلی
شما مهمانان می توانید غذاهای اروپایی، شرقی و هندی را در رستوران لینکس Linx امتحان کنید. نوشیدنی های تازه و خوراکی ها و تنقلات تاندوری در کافه ۸۷ قابل سفارش هستند. در واقع این هتل دو سالن غذاخوری دارد.
این هتل دارای یک مرکز تناسب اندام دارد و امکانات برگزاری جلسات و ملاقات های کاری را فراهم می کند. تراس هتل محل مناسبی برای گذراندن اوقات استراحت شما است. منوی رستوران به صورت لاکارته می باشد با این حال می توانید صبحانه خود را در اتاق سفارش دهید. برای کودکان نیز یک بوفه جداگانه در نظر گرفته شده است. برای رزرو بلیط و گشت های شهری سری به میز راهنمای گردشگری و میز تور هتل بزنید.

امکانات اتاق های هتل :


اتاق های تهویه مطبوع هتل، طراحی شیک و مدرنی به همراه نورپردازی گرمی دارند. همه ی اتاقها دارای فضای نشیمنی با مبل های راحتی، دستگاه چای ساز و قهوه ساز و صندوق امانات شخصی می باشند. امکانات دوش، در حمام ها فراهم شده است. در برخی از اتاقها، می توانید از تلویزیون ال سی دی پلاسما، تلفن در حمام، ملافه های تمیز، آینه و دمپایی استفاده کنید.
هتل کسپیا دهلی
برای رزرو اتاق در هتل کسپیا دهلی، یا دیدن عکس های بیشتری از آن، سری به قسمت رزرو هتل، در سایت الی گشت بزنید.

انواع اتاق در هتل کسپیا دهلی:


دولوکس: با مساحت ۲۲٫۵ مترمربع است که نمایی رو به شهر و یک تخت دو نفره دارد.
پریمیوم: با مساحت ۲۲٫۵ مترمربع است که نمایی رو به شهر و یک تخت دو نفره کوئین دارد.
سوپریر: یک تخت دو نفره کینگ و یک تخت مبلی دارد.
اتاق های دیگری مانند اتاق دولوکس دابل و اتاق سوپریر کوئین در این هتل یافت می شود.

فاصله تا جاذبه های معروف شهر دهلی:


فاصله تا ایستگاه مترو جهانگیرپور: ۱٫۸ کیلومتر است که با تاکسی ۱۱ دقیقه ای به این ایستگاه می رسید. با پای پیاده حدود ۳۵ دقیقه در راه خواهید بود.
فاصله تا ایستگاه مترو پیتام پورا: ۲٫۸ کیلومتر است که با تاکسی ۱۱ دقیقه ای به این ایستگاه می رسید. با پای پیاده حدود ۴۰ دقیقه در راه خواهید بود.
فاصله تا دانشگاه تکنولوزی دهلی: ۳٫۷ کیلومتر است که با تاکسی ۲۰ دقیقه ای به این دانشگاه می رسید. با پای پیاده حدود یک ساعت و ۴ دقیقه در راه خواهید بود.
فاصله تا خانه میراندا: ۷٫۴ کیلومتر است که با تاکسی ۳۰ دقیقه ای به این مکان می رسید. با مترو خط زرد رنگ حدود ۳۰ دقیقه در راه خواهید بود.
فاصله تا ایستگاه مترو ویشوا ویدیالایا: ۷٫۷ کیلومتر است که با تاکسی ۳۵ دقیقه ای به این ایستگاه می رسید.
فاصله تا دانشگاه دهلی: ۷٫۸ کیلومتر است که با تاکسی ۳۵ دقیقه ای به این دانشگاه می رسید. با اتوبوس های خط ۱۵۶- ۱۱۶- ۸۰۵ A- 883 حدود یک ساعت و ۵ دقیقه در راه خواهید بود.
هتل کسپیا دهلی
فاصله تا بازار کارول باغ: ۹٫۷ کیلومتر است که با تاکسی ۵۰ دقیقه ای به این بازار می رسید. . با اتوبوس های خط ۷۲۱- ۱۱۶- ۸۰۵ A، حدود یک ساعت و ۲ دقیقه در راه خواهید بود.
فاصله تا قلعه قرمز: ۱۲٫۲ کیلومتر است که با تاکسی ۳۵ دقیقه ای به این قلعه می رسید. . با مترو و خط بنفش و سپس خط زرد، حدود ۴۶ دقیقه در راه خواهید بود.
فاصله تا جنتار مانتار: ۱۳٫۱ کیلومتر است که با تاکسی ۵۵ دقیقه ای به این مکان می رسید. با مترو و خط زرد، حدود ۵۰ دقیقه در راه خواهید بود.
فاصله تا راج گات- یادبود مهاتما گاندی: ۱۳٫۳ کیلومتر است که با تاکسی ۳۷ دقیقه ای به این بنای یادبود می رسید. با مترو و خط زرد، حدود یک ساعت و ۲۰ دقیقه در راه خواهید بود.
هتل کسپیا دهلی
فاصله تا رشتراپاتی بهاوان: ۱۳٫۶ کیلومتر است که با تاکسی یک ساعته به این بنا می رسید. با مترو و خط زرد، حدود ۵۵ دقیقه در راه خواهید بود.
فاصله تا دروازه هند: ۱۵٫۱ کیلومتر است که با تاکسی ۵۰ دقیقه به این دروازه می رسید. با مترو و خط زرد، حدود یک ساعت در راه خواهید بود.
فاصله تا میدان پراگاتی: ۱۵٫۶ کیلومتر است که با تاکسی ۴۵ دقیقه به این میدان می رسید.
فاصله تا آرامگاه همایون: ۱۸٫۱ کیلومتر است که با تاکسی ۵۵ دقیقه به این دروازه می رسید. ابتدا با اتوبوس و سپس با مترو و عوض کردن چندین خط، حدود یک ساعت و ۸ دقیقه در راه خواهید بود.
فاصله تا فرودگاه بین المللی ایندیرا گاندی: ۱۹٫۹ کیلومتر است که با تاکسی تا هتل یک ساعت و ۵ دقیقه در راه خواهید بود.
فاصله تا فرودگاه آگرا: ۱۹۱٫۸ کیلومتر است که با تاکسی نزدیک به ۵ ساعت تا هتل در راه خواهید بود.
هتل کسپیا دهلی

آدرس هتل:


هند، دهلی ۱۱۰۰۸۸، دهلی نو، شالیمار باغ، حیدرپور، جاده اوتر رینگ، روبروی گلکسی تویوتا، کراسینگ، ناحیه مرکزی
District Centre, Crossing, Opposite Galaxy Toyota, Outer Ring Rd, Haiderpur, Shalimar Bagh,, New Delhi, Delhi 110088, India

منبع:الی گشت